Biedrība „Radošās Idejas” izsludina atklātu konkursu uz bērnu pedagoga amatu

2015.gada 9.janvārī

Saistībā ar jauna projekta uzsākšanu "Mūsu mājas - Latvija II", Eiropas Trešo valstu valstspiederīgo integrācijas fonda ”1. „a” aktivitātes "Valodas un adaptācijas programmu attīstība trešo valstu pilsoņu integrācijai un saliedētas sabiedrības veidošanai" ietvaros, biedrība „Radošās Idejas” izsludina atklātu konkursa uz bērnu pedagoga amatu.

Prasības pretendentiem/-ēm:

- Akadēmiskā vai otrā līmeņa augstākā profesionālā izglītība - vēlams pedagoģijā vai pieredze bērnu pedagoga amatā ilgāka par 3 gadiem;
- labas saskarsmes un prezentācijas prasmes;
- labas latviešu un krievu valodas zināšanas, vēlamas angļu vai citu svešvalodu priekšzināšanas;
- vēlama pieredze darbā ar mērķa grupas personām;
- spēja darboties komandā un patstāvīgi.

Darba pienākumi:

- pieskatīt bērnus, kas apmeklē bērnu istabu, nodrošinot viņiem saturīgas laika pavadīšanas pedagoģiskās aktivitātes, valodas apguvi;
- rūpēties par bērnu drošību un labsajūtu;
- citi pienākumi, saistīti ar projekta aktivitāšu sekmīgu realizāciju.

Pretendentus CV un motivācijas vēstuli latviešu valodā, augstāko izglītību apliecinošu dokumentu kopijas un citus dokumentus, kurus pretendents uzskata par nepieciešamu pievienot, iesniegt elektroniski uz e-pasta adresi: [email protected] ar norādi „Bērnu pedagoga vakancei”  līdz 2015.gada 16.janvārim.

Jautājumu un neskaidrību gadījumā, lūdzam rakstīt uz e-pasta adresi: [email protected] vai zvanīt Sanitai Putniņai projekta vadītājai pa tālr.: 67339843; 28316943.