Pievienojies brīvprātīgā darba aktivitātei - ozolu jaunaudzes kopšanai un Eiropas sadarbības dienas svinībām Balvu novadā 14.septembrī!

10.09.2019.

2018. gada 20. oktobrī aicinājām piedalīties pasākumā “100 ozolu iestādīšana Balvu novadā Latvijas simtgadei” Balvu novada Kubulu pagasta Guznavas ciemā.  Paldies visiem, kas atsaucās. 25 brīvprātīgie operatīvi sastādīja 104 ozolus.

Atskatu par akciju “100 ozolu iestādīšana Balvu novadā Latvijas simtgadei” lasiet šeit: http://creativeideas.lv/lv/aktualitates/100-ozolu-akcija/

Šogad aicinām piedalīties brīvprātīgā darba aktivitātē un atzīmēt Eiropas Sadarbības dienu sestdien, 2019.gada 14.septembrī.

Pasākums norisināsies Balvu novada Kubulu pagasta Guznavas ciemā, pie mājām "Atzele".

Darba kārtībā:

9:00 - 9:30 Ierašanās un iepazīšanās

9:30 Veicamo darbu sadale

10.00 2018. gadā iestādīto ozolu birzs sakopšana un aizsargāšana no meža zvēriem, nopļaujot zāli un piestiprinot pie katra iestādītā ozola neapstrādātas aitas vilnu. Tuvējā mežiņa uzkopšana

13.00 Vides objekta veidošana un iemūžināšana

13.30 Kopīgas pusdienas brīvā dabā un Eiropas Sadarbības dienas* un atvadu no vasaras atzīmēšana

15.00 Aktivitātes noslēgums

Dress code / Ģērbšanās stils - sarkani darba cimdi un/vai sarkana cepurīte

Līdzņemamo mantu saraksts:

- „talkai” un laikapstākļiem piemērots apģērbs un apavi;

- spēks un enerģija;

- „groziņi” spēku atjaunošanai;

- smaids un labs garastāvoklis.

Laipni aicinām piedalīties ikvienu interesentu! 

Pasākumu organizē biedrība "Radošās Idejas" komanda un brīvprātīgie.

Uz tikšanos sestdien!

Jautājumu gadījumā zvaniet Sanitai 28316943

 

 * Eiropas Sadarbības diena — kopīgas robežas, ciešāka saaugšana.

Eiropas reģionu un valstu pārrobežu sadarbības sasniegumu cildināšana — lūk, ko nozīmē Eiropas Sadarbības diena, kuru kopš 2012.gada vienlaicīgi svin gan visā Eiropā, gan ES dalībvalstis, gan kaimiņvalstis.

Eiropas sadarbības dienu svin katru gadu 21.septembrī ar saukli “Kopā ar kaimiņiem labākai nākotnei!” - stāstot un rādot plašākai sabiedrībai par sadarbību un draudzīgu saišu veidošanu ar kaimiņiem pāri robežām.

Eiropas Parlamentā Briselē 2012.gada septembrī, izsludinot vairāk nekā 200 pasākumu 40 valstīs, par ES reģionu politiku atbildīgais Komisijas loceklis Johanness Hāns teica: "Teritoriālās sadarbības projekti palīdz vairot uzticēšanos. Tie veicina saprašanos. Tie ir Eiropas integrācijas galvenās sastāvdaļas. Tie satuvina ļaudis — tāda ir Eiropas Savienība darbībā." “Šī ir lieliska iespēja novērtēt, kā teritoriālā sadarbība palīdz tuvināt eiropiešus citu citam, dalīties ar idejām pāri robežām un risināt kopējas problēmas.”

2019.gada Eiropas Sadarbības dienas pasākumi meklējami šeit: https://www.ecday.eu/

Aktivitāte tiek īstenota projekta “Biedrības "Radošās Idejas” darbības stiprināšana pilsoniskās sabiedrības aktivizēšanai Ziemeļlatgalē (Nr.2019.LV/NVOF/DAP/035) ietvaros, ko finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.