Semināri "Stipra un ilgtspējīga NVO” ar amerikāņu lektori Rīgā un Daugavpilī

Semināri "'Stipra un ilgtspējīga NVO” ar amerikāņu lektori Rīgā un Daugavpilī

2018.gada 17. aprīlī

ASV vēstniecība aicina nevalstisko organizāciju darbiniekus un brīvprātīgos pieteikties semināram “Stipra un ilgtspējīga NVO” Rīgā un Daugavpilī.

Semināru vadīs konsultante Hilarija Baindere-Avilesa no Vašingtonas ASV (sīkāk: http://communitylearningpartnership.org/hilary-binder-aviles/). Seminārā tiks pārrunātas resursu piesaistes stratēģijas, attiecību veidošana ar donoriem, finansētājiem, privāto sektoru un apkārtējo sabiedrību, kā arī sadarbība NVO kopienas ietvaros. Seminārs Rīgā notiks divas dienas, 7. un 8. maijā, no plkst. 9:00 līdz 17:00 angļu valodā; Daugavpilī notiks semināra intensīvā vienas dienas versija 11. maijā no plkst. 9:00 līdz 17:00 ar sinhrono tulkojumu latviski.

Ja Jūs interesē piedalīties seminārā, lūgums, piesakoties norādīt vārdu, uzvārdu, kontaktinformāciju, amatu un organizācijas nosaukumu, kā arī iekļaut informāciju dažu teikumu garumā par Jūsu organizācijas vajadzībām (izaicinājumiem).

Pieteikumi tiks gaidīti līdz 22. aprīlim Laurai Kazainei uz e-pastu [email protected], norādot, kuru semināru vēlaties apmeklēt.

Vēlamies informēt, ka vietu skaits ir ierobežots un dalība visiem interesentiem netiek garantēta: aicina neatlikt pieteikšanos uz pēdējo brīdi. Jautājumu gadījumā, lūdzu, rakstiet uz e-pastu: [email protected].