Aicina pieteikties festivālam "Projektu nakts 2019"

15.07.2019.

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra aicina pieteikties tematiskajam festivālam “Projektu nakts 2019”, kas notiks š.g. 9. un 10. augustā Ikšķiles pludmalē.

Uzmanību! Vietu skaits pasākumā ir ierobežots. Pieteikšanās līdz š.g. 30. jūlijam, aizpildot pieteikuma anketu: http://ejuz.lv/projektunakts2019 

Festivāla laikā organizāciju pārstāvji tiks atbalstīti programmas "Erasmus+: Jaunatne darbībā" un Eiropas Solidaritātes korpusa projektu pieteikumu sagatavošanā. Būs iespēja iepazīt Jauniešu apmaiņu, Brīvprātīgā darba un Jaunatnes darbinieku mobilitātes projektu būtību un, protams, strādāt pie sava projekta pieteikuma. "Projektu nakts" ietvaros notiks arī "Erasmus+: Jaunatne darbībā” brīvprātīgo tikšanās. Tās ietvaros brīvprātīgie, kuri Latvijā atgriezušies pēdējā gada laikā, apmainīsies ar pieredzi, diskutēs par turpmākajiem soļiem, kā arī tiksies ar pārējiem "Projektu nakts" dalībniekiem, lai iedvesmotu tos ar saviem stāstiem un pieredzi.

Dalība festivālā ir bez maksas!

Sīkāka informācija par pasākumu atrodama šeit: http://jaunatne.gov.lv/lv/raksti/aicinam-pieteikties-projektu-naktij-2019

Un Facebook: https://www.facebook.com/events/467958413991489/

Aktivitāte tiek īstenota projekta “Biedrības “Radošās Idejas” darbības stiprināšana pilsoniskās sabiedrības aktivizēšanai Ziemeļlatgalē” (Nr.2019.LV/NVOF/DAP/035) ietvaros, ko finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.