Bezmaksas NVO konsultāciju diena “Nāc un izzini!" 8. novembrī

25.10.2019.

Piektdien, 8. novembrī plkst. 14.00 līdz 19.00 NVO namā (Rīgā, Ieriķu ielā 43A) NVO – biedrību un nodibinājumu pārstāvji laipni aicināti apmeklēt bezmaksas NVO konsultāciju dienu “Nāc un izzini!”, lai saņemtu padomus un atbalstu savām organizācijām svarīgos grāmatvedības, juridiskos un komunikācijas jautājumos.

NVO pārstāvjiem būs pieejamas šādas konsultācijas: NVO grāmatvedība, NVO juridiskie jautājumi un NVO komunikācija.

Par grāmatvedības jautājumiem konsultēs grāmatvedības un nodokļu konsultante Jadviga Neilande, ietverot jautājumus saistībā ar gada pārskatiem, finanšu uzskaiti, dokumentu noformēšanu, vienkāršā un divkāršā ieraksta grāmatvedības organizēšanu un citiem.

Par juridiskajiem jautājumiem konsultēs tiesību zinātņu doktore, vairāku nevalstisku organizāciju pārstāve, mācībspēks Latvijas augstskolās Kitija Bite. Konsultācijas aptvers jautājumus par NVO reģistrēšanas pamatdokumentiem, to izmaiņu fiksēšanu un reģistrāciju, dokumentu un līgumu noformēšanu.

Par komunikācijas jautājumiem konsultēs komunikācijas profesionāle, Latvijas asociācijas sabiedrisko attiecību profesionāliem valdes locekle, mācībspēks Latvijas augstskolās Kristīne Tjarve. Interesenti varēs saņemt padomus par sabiedrisko attiecību instrumentiem, ko var izmantot ikdienā, lai veicinātu organizācijas vai kādas tēmas popularizēšanu – preses relīzēm un komunikāciju sociālajos medijos.

Aktivitāte tiek īstenota projekta “Biedrības “Radošās Idejas” darbības stiprināšana pilsoniskās sabiedrības aktivizēšanai Ziemeļlatgalē” (Nr.2019.LV/NVOF/DAP/035) ietvaros, ko finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.