Grāmatu svētkos katram savu grāmatzīmi!

10.10.2019.

Gatavojoties Grāmatu svētkiem 2019.gada 16.oktobrī no plkst. 13.00 - 15.00 Balvu pamatskolas bibliotēkā norisināsies tematiski-radošā meistarklase "Grāmatzīmes veidošana". Grāmata vienmēr ir interesants ceļojums un grāmatzīme ir grāmatmīļu galvenais ceļojuma atribūts, tāpēc meistarklases ietvaros darināsim katrs pats savu grāmatzīmi, lai varam doties jaunos piedzīvojumos!

Visus interesentus laipni lūdzam pieteikties pie meistarklases vadītājas un biedrības "Radošās Idejas" radošās direktores Anitas Kairišas, tālr. +371 29137849.

Šī būs piektā tematiski-radošā meistarklase, kas tiek īstenota ar Sabiedrības integrācijas fonda un Latvijas valsts budžeta atbalstu, ar mērķi sekmēt starpkultūru dialogu, mazināt starpgrupu aizspriedumus, veicināt aktīvu saliedētu pilsonisko līdzdalību Latvijas sabiedrībā un nodrošināt etnisko kultūras mantojuma saglabāšanas pasākumu pieejamību visu vecumu pārstāvjiem.

Aktivitāte tiek īstenota projekta “Biedrības “Radošās Idejas” darbības stiprināšana pilsoniskās sabiedrības aktivizēšanai Ziemeļlatgalē” (Nr.2019.LV/NVOF/DAP/035) ietvaros, ko finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.