Vēlies attīstīt ideju ar sociālu mērķi Ziemeļlatgalē un pašlaik nestrādā?

22.01.2021.

Aicinām bezdarbniekus (30+ gadus vecus), nestrādājošus pensionārus un personas, kas atrodas bērna kopšanas atvaļinājumā, iesaistīties Erasmus+ projekta “Atvērtā pilsēta” īstenošanā Ziemeļlatgalē! Ja projekta laikā Jūs kļūsiet par nodarbināto vai pašnodarbināto, Jūs varēsiet turpināt dalību projektā bez izmaiņām.

Projekta mērķis ir veicināt sadarbību starp bezdarbniekiem, māksliniekiem un sociālajiem novatoriem, lai aktivizētu vietējās kopienas Ziemeļlatgalē. Projekts sākās 2020. gada novembrī un norisināsies līdz 2022. gada nogalei.

Dalība projektā jums sniegs šādas iespējas:

  • Iespēja piedalīties apmācībās 2021. gada rudenī. Apmācības iekļaus seminārus un radošas nodarbības. Apmācību saturs tiks pielāgots jūsu vajadzībām.
  • Saņemt nelielu finansiālo atbalstu (materiālajiem līdzekļiem) kopīgas projekta idejas ar sociālu mērķi radīšanai un īstenošanai savā apkaimē 2022. gada pavasarī un vasarā.
  • Iespēja 10 dalībniekiem apmeklēt starptautiskas apmācības Grieķijā 2022. gada pavasarī un Vācijā 2022. gada rudenī.

Lai pieteiktos dalībai projektā, lūdzam aizpildīt pieteikuma anketu līdz 2021. gada 28. februārim un nosūtīt to uz epastu [email protected]

Projekta “Atvērtā pilsēta” dalībnieka pieteikuma anketa

Uzziniet vairāk par projektu šeit.

Projekts tiek īstenots no 2020. gada 2. novembra līdz 2022. gada 1. novembrim Eiropas Savienības Erasmus+ programmas ietvaros.