Projekta “Eiropas Integrācijas pakts (EPI)” ziņu lapa Nr. 1

Mums ir patiess prieks iepazīstināt ar pirmo projekta “Eiropas Integrācijas pakts (EPI)”  ziņu lapu. EPI projekta mērķis ir uzlabot esošo migrantu integrācijas stratēģiju kvalitāti.

lasīt tālāk

Projekta “Eiropas Integrācijas pakts (EPI)” ziņu lapa Nr. 2

Mums ir patiess prieks iepazīstināt ar otro projekta “Eiropas Integrācijas pakts (EPI)”  ziņu lapu. EPI projekta mērķis ir uzlabot esošo migrantu integrācijas stratēģiju kvalitāti. 

lasīt tālāk

Balvu un Dedoviču bibliotēkas iesaistās uzņēmējdarbības veicināšanā lauku reģionos

Projektā “Ne tikai grāmatas – bibliotēkas uzņēmējdarbības atbalstam!” biedrība “Radošās Idejas”, Balvu novada pašvaldība un Dedoviču rajona Centrālā bibliotēka apvieno spēkus, lai veicinātu ilgi gaidīto pagriezienu bibliotēku darbā, bibliotēkām kļūstot par uzņēmējdarbības veicinātājām reģionos.

lasīt tālāk

Īstenots apmācību kurss "Kultūras mantojumā balstīta sociālā uzņēmējdarbība"

2020. gada martā un aprīlī 10 bezdarbnieki piedalījās apmācību kursā "Kultūras mantojumā balstīta sociālā uzņēmējdarbība". Apmācības norisinājās Balvos un iekļāva 4 seminārus un individuālu darbu. Ņemot vērā valstī noteiktos pulcēšanās ierobežojumus, puse semināru norisinājās vebināra formā. 

lasīt tālāk

Piedāvājam apgūt tiešsaistes kursu "Kultūras mantojumā balstīta sociālā uzņēmējdarbība"

Piedāvājam ikvienam interesentam piedalīties tiešsaistes apmācību kursā "Kultūras mantojumā balstīta sociālā uzņēmējdarbība" (latviešu valodā). Pēc veiksmīgas testu nokārtošanas saņemsiet sertifikātu, kas apliecina tiešsaistes kursa apguvi 32 stundu apjomā.

lasīt tālāk

Radošās Idejas piedalās projekta CHEER partneru tikšanās Pirejā, Grieķijā

2019. gada 29.-30. oktobrī Radosas Idejas piedalījās CHEER - Cultural Heritage Entrepreneurs partneru trešajā tikšanās Pirejā, Grieķijā. Šajā tikšanās reizē diskutējām par apmācību programmu bezdarbniekiem un vadlīnijām izglītotājiem

lasīt tālāk

Biedrībai "Radošās Idejas" - jau 8!

Aicinām iepazīties ar atskatu uz biedrības dibināšanu un astoņos gados gūto pieredzi Latvijas Pilsoniskās alianses intervijā ar biedrības dibinātāju un valdes priekšsēdētāju Sanitu Putniņu.

lasīt tālāk

Biedrības „Radošās Idejas” jaunumi 2019. gada oktobrī

Dārgie biedri, draugi un sadarbības partneri, aicinām iepazīties ar biedrības „Radošās Idejas” jaunumiem 2019. gada oktobrī!

lasīt tālāk

Grāmatu svētkos katram savu grāmatzīmi!

Tematiski-radošā meistarklase "Grāmatzīmes veidošana" jau 16.oktobrī!

lasīt tālāk

Vēl viena tematiski-radošā meistarklase jau 27.septembrī!

Vēl viena tematiski-radošā meistarklase jau 27.septembrī!

lasīt tālāk