БЕСПЛАТНЫЕ КУРСЫ ЛАТЫШСКОГО ЯЗЫКА / FREE LATVIAN LANGUAGE COURSES / BEZMAKSAS LATVIEŠU VALODAS KURSI

Pašlaik visas grupas ir nokomplektētas, bet mēs nākotnē plānojam jaunus projektus. Aicinām interesentus reģistrēties šeit.

На данный момент все группы укомплектованы, но мы планируем новые проектыПриглашаем потенциальных участников  зарегистрироваться здесь.

All groups are currently complete, but we are planning new projects in the future. We invite potential participants to register here.

lasīt tālāk

Tiešsaistes izglītības platforma NVO SCOPE

Aicinām izmantot tiešsaistes izglītības platformu SCOPE, kas paredzēta Eiropas kopienas, brīvprātīgām un labdarības organizācijām un sociālajiem uzņēmumiem.

lasīt tālāk

Rezervē NVO nama telpas elektroniski

Lieliskas ziņas NVO, kas vēlas izmantot NVO nama telpas - telpu noslodzes kalendārs un pieteikšanās telpu izmantošanai tagad pieejami elektroniski!

lasīt tālāk

Aicinām iepazīties ar platformu Kopā Radīts

Aicinām iepazīties ar platformu Kopā Radīts, kur var iepazīt un iegādāsimies sociālo uzņēmumu un individuālā darba veicēju ar īpašām vajadzībām izgatavoto produkciju un sniegtos pakalpojumus.

lasīt tālāk

Piedalies “Labo darbu nedēļā 2019” no 7. līdz 13. oktobrim

„Labo darbu nedēļa” – tā ir nedēļa, kas norisinās jau 11. gadu pēc kārtas un tās laikā visa Latvijas sabiedrība tiek aicināta paveikt lielus vai mazus darbus.

lasīt tālāk

Bezmaksas NVO konsultāciju diena “Nāc un izzini!" 8. novembrī

Piektdien, 8. novembrī plkst. 14.00 līdz 19.00 NVO namā biedrību un nodibinājumu pārstāvji laipni aicināti apmeklēt bezmaksas NVO konsultāciju dienu “Nāc un izzini!”, lai saņemtu padomus un atbalstu savām organizācijām svarīgos grāmatvedības, juridiskos un komunikācijas jautājumos. 

lasīt tālāk

Darbu uzsāk pašvaldību reformas zvanu centrs

Darbu uzsāka zvanu centrs, kur iedzīvotāji, zvanot uz tālruni 68 806 999, var noskaidrot atbildes uzsev interesējošiem jautājumiem saistībā ar vietējo pašvaldību administratīvi teritoriālo reformu. 

lasīt tālāk

Aicina NVO iesaistīties pilsoniskajā izglītībā

Latvijas Pilsoniskā alianse aicina pieteikties apmācībām par pilsonīgo līdzdalību NVO pārstāvjus no visas Latvijas, kuri vēlas un kuriem ir atbilstoša kapacitāte. Apmācības notiks 8.augustā.

lasīt tālāk

Publicēts buklets "Energisers for everyone"

Biedrība Latvian Association for Youth Activists  aicina iepzīties un izmantot darbā ar jaunatni bukletu "Energisers for everyone". Metodes var izmantot arī pasākumiem, kur piedalās cilvēki ar invaliditāti. 

lasīt tālāk

Aicina pieteikties festivālam "Projektu nakts 2019"

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra aicina pieteikties tematiskajam festivālam “Projektu nakts 2019”, kas notiks š.g. 9. un 10. augustā Ikšķiles pludmalē.

lasīt tālāk