top of page

Dzīvais Mantojums (The Living Heritage)

Nr. 2013-1-LV1-GRU06-054521Projektā paredzēti pasākumi nemateriālā kultūras mantojuma saglabāšanas un pieaugušo izglītošanas jomā, tai skaitā vismaz 24 starptautisku mobilitāšu īstenošana.


Biedrība ir projekta vadošais partneris un nodrošina projekta koordinēšanu un tikšanos organizēšanu ar 8 projekta partneriem, kas pārstāv šādas valstis – Latvija (Radošās idejas), Lielbritānija (Eco Communities), Itālija (UCIIM Ass. Professionale Cattolica di Insegnanti Dirigenti e Formatori), Grieķija (ΛΑΟΓΡΑΦΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΒΑΡΝΑΒΑ), Nīderlande (Project Consultatie en Trainingsgroep B.V.), Polija (Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych w Żeszczynce), Malta (Paragon Limited) un Bulgārija ("Център - ателие Н. Шмиргела" ЕООД).


Projekta ietvaros notika piecas mācību vizītes: Maltā, Polijā, Latvijā, Sicīlijā un Grieķijā. Katrā mācību vizītē uzņemošās organizacijas pārstāvji iepazīstināja ārvalstu viesus - biedrību darbiniekus un apmācāmos - ar savas valsts un reģiona nemateriālo kultūras mantojumu, sekmējot kutūras mantojuma saglabāšanu un paplašinot pieaugušo izglītības iespējas. Projekta ietvaros arī sagatavota e-grāmata par nemateriālo kultūras mantojumu sešās Eiropas Savienības valstīs un tradicionālo kultūras pasākumu kalendārs 2015.-2016.gadam, veicinot kultūras tūrisma attīstību.


Projekts tiek īstenots no 2013.gada 1.augusta līdz 2015.gada 31.jūlijam Eiropas Savienības Mūžizglītības programmas Grundtvig apakšprogrammas ietvaros. Projekta īstenošanai biedrībai „Radošās Idejas” piešķirts finansējums ir 21 000 euro.


Projekta rezultāti:


Projekta video:


Comments


bottom of page