top of page
Our Mission

Par mums

Biedrība "Radošās Idejas" ir nevalstiska organizācija, kas īsteno projektus izglītības, sabiedrības integrācijas, kultūras, reģionu attīstības un ES prioritāšu jomā. 

kristaps-ungurs-TthMIzbKk0Q-unsplash.jpg
kristaps-ungurs-5FPATjPX50g-unsplash.jpg

Mūsu vērtības: Kompetence. Pieredze. Uzticība un virzība uz Attīstību.

Biedrību “Radošās Idejas” 2011. gadā nodibināja Sanita Putniņa kopā ar domubiedriem. Mūsu idejas aizrāva arī citus, un tagad biedrībā darbojamies vairāk nekā 40 biedri, dažādu nozaru speciālisti.

Our Mission

Mēs esam aktīvi, visu darām no sirds un ar prieku

Biedrība darbojas Rīgā un Balvos un īsteno projektus izglītības, kultūras, integrācijas, pilsoniskās sabiedrības un reģionu attīstības jomās. Mēs rīkojam apmācības, meistarklases, radošās darbnīcas, izstādes un konkursus. Sagatavojam mācību materiālus un veicam pētījumus.

priscilla-du-preez-nF8xhLMmg0c-unsplash.jpg
hannah-busing-Zyx1bK9mqmA-unsplash.jpg

Mēs strādājam, lai dotu iespēju cilvēkiem atklāt un likt lietā savu potenciālu

Kopš biedrības dibināšanas dažādās aktivitātēs esam iesaistījuši vairāk nekā 1000 dalībniekus. Esam palīdzējuši integrēties Latvijā vairāk nekā 600 migrantiem, mācot latviešu valodu un iepazīstinot ar Latvijas kultūru un tradīcijām.

 

Dodam iespēju Latvijas iedzīvotājiem gūt iedvesmu un pieredzi citās Eiropas valstīs. Esam izveidojuši stabilu sadarbības partneru tīklu Latvijā un Eiropā.

Our Mission

Mēs esam iekļaujoša organizācija

Biedrība ir sieviešu dibināta un vadīta organizācija. Tā piedāvā elastīgas darba iespējas, ļaujot apvienot aizraujošu darbu ar laika veltīšanu ģimenei, mācībām un citām prioritātēm. Mēs radām darba vietas paši sev un citiem.  Mūsu darbinieku vidū ir mazu bērnu vecāki, personas 50+, personas ar invaliditāti un Latvijas diasporas pārstāvji.

Day4_17.jpg
LL9A9154.jpg

Tā ir dzīve,
kādu ir vērts dzīvot!

Mēs aktivizējam vietējo kopienu un veidojam pilsonisku, iekļaujošu sabiedrību Latvijā un citur Eiropā. Īstenojam Eiropas Savienības mērķus un vērtības, lai cilvēki dzīvotu mierā, draudzētos, sadarbotos un vairotu savu labklājību.

Mūsu 
logotips

logo-elements-balts-24.png

No daudzām mazām idejām rodas lielas un jaunas idejas, kuru realizēšanā piedalās nevis viens, bet radoša komanda. Tāpēc biedrības logo veido daudzi un dažāda lieluma domu graudi, kas simbolizē jaunas idejas un komandas vienotību.

Domu graudiņš var attīstīt ideju, kas svarīga cilvēkam kā indivīdam, valstij, sabiedrībai. 

Lejuplādē biedrības logo

LV_krasains2.png
LogoRI_ENG3.png

“… lai katrs no savas puses pienes pa graudiņam, ko paplašināt visu lielo zinātņu un mākslas kopu…”

 / Atis Kronvalds /

bottom of page