top of page

GreenGame - Pro-environmental behavior development for school-age children

Videi draudzīgas uzvedības attīstīšana skolas vecuma bērniemNr. 2021-1-LV01-KA220-SCH-000031583


Projekta mērķis ir veicināt videi draudzīgu uzvedību un dzīvesveidu bērnu un jauniešu (10-14 gadu vecumā) vidū, ceļot to motivāciju, vēlmi, autonomiju un apņemšanos, kā arī palīdzēt skolotājiem stimulēt videi draudzīgu uzvedību skolēnu vidū.


Projektā tiks izveidota psiholoģiskās izglītības programma videi labvēlīgas uzvedības attīstīšanai, kuras pamatā ir uzmanības un izpratnes veicināšanas pasākumi, materiāli un darbības, ko uzlabo progresīvas IKT tehnoloģijas, un videi labvēlīgu uzvedību veicinoša nopietna spēle, kas koncentrēsies uz indivīda uzvedības maiņas sasaisti ar vispārēju sociālo labumu.


Biedrība "Radošās Idejas" projektu īsteno sadarbībā ar INSTITOUTO EREFNAS KAI THERAPIAS TIS SIMPERIFORAS (Grieķija), UNIAO DAS FREGUESIAS DE GONDOMAR (SCOSME) VALBOM E JOVIM (Portugāle), Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Lodzi (Polija), DEP INSTITUT (Spānija) un Arsakeio Gymnasium Patras (Grieķija).


Projekts tiek īstenots no 2022. gada 1. februāra līdz 2024. gada 31. janvārim Eiropas Savienības Erasmus+ programmas ietvaros. Projekta īstenošanai biedrībai „Radošās Idejas” piešķirts finansējums 29 900 euro, projekta kopējais finansējums ir 185 133 euro.

Green Game nodarbību apraksti


LV Green Game activities manual
.docx
Download DOCX • 1.03MB
bottom of page